Tok utakmice / Barcelona - Bajern Minhen 4:1

Susret Barcelone i Bajerna igra se na stadionu Montžuik

Detalj s meča Barcelona - Bajern - Avaz
Detalj s meča - Avaz

prije 11 sati 57 minuta

Poštovani čitatelji, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica trećeg kola Lige prvaka.

Glavni susret večerašnjeg programa sigurno će biti derbi Barcelone i Bajern Minhena.

Rezultate s ostalih utakmica ćemo također donositi u tekstualnom prijenosu na portalu "Avaz".

Barcelona - Bajern Minhen 4:1 (Rafinja 1', 45', 55', Levandovski 36' / Kejn 18')

FT - Gotovo je u Barceloni.

90+3' - Inter dolazi do prednosti u samom finišu susreta. Tiram je strijelac.

90+2' - Milambo pogađa za veliku prednost.

89' - Dejvid ponovo pogađa protiv Atletika.

88' - Nunjes pogađa za peti gol Sitija.

84' - Petković je poduplao prednost Dinama, koji ima i igrača više protiv Salzburga.

74' - Potpuni preokret na Metropolitanu. Dejvid iz penala dovodi Lil u prednost protiv Atletiko Madrida.

68' - Het-trik Halanda u Mančesteru. Siti je povećao prednost.

66' - Akturtolu je smanjio prednost Fejenorda protiv Benfike.

64' - Stons sasvim sigurno rješava pitanje pobjednika u Mančesteru. Siti vodi protiv Sparte 3:0.

61' - Lil uspijeva preko Žegrove da poravna protiv Atletiko Madrida.

58' - Siti poduplao protiv Sparte Prag. Haland je pogodio za "Građane".

55' - GOLLL!!! Potop Bajerna na Montžuiku. Het-trik je kompletirao Rafinja.

49' - Poveo je Dinamo golom Kulenovića protiv Salzburga.

48' - Arnautović je promašio penal za Inter protiv Jang Bojsa. Ostaje bez golova u Bernu.

46' - Počela su druga poluvremena širom Evrope.

HT - Poluvrijeme na stadionima širom Evrope.

45' - GOLL!!! Nevjerovatno dodavanje Kasada. Sjajno je poslao loptu do Rafinje, koji je driblao protivnika, a onda i pogodio za novi gol Barcelone.

36' - GOLLL!!! Levandovski pogađa nakon odličnog poteza Fermina Lopeza, koji je izgradio prostor, prebacio loptu i ostavio Poljaka samog ispred praznog gola.

33' - Milambo je poduplao prednost Fejenorda protiv Benfike.

27' - Gol i u Lajpcigu. Liverpul je poveo nakon što je Salah glavom asistirao za pogodak Nunjeza.

18' - GOLLL!!!! Sada nema ofsajda! Gnabri je poslao loptu u peterac, a Kejn se sjajno snašao i pogodio mrežu Barcelone za poravnanje.

15' - Na samo tri utakmice nije viđen pogodak u prvih 15 minuta: Jang Bojs - Inter, Lajpcig - Liverpul i RB Salzburg - Dinamo.

12' - Viđen je gol i u Lisabonu. Japanski napadač Ajase Ueda donosi prednost Fejenordu protiv Benfike.

10' - Deset minuta paklenog fudbala na Montžuiku. Kejn je donio poravnanje Bajernu, ali je gol poništen zbog ofsajda u kojem se našao.

8' - Hulijan Alvarez donosi prednost Atletiko Madridu protiv Lila.

3'- Novi gol na evropskim travnjacima. Siti je poveo protiv Sparte golom Fodena.

1' - GOLLL!!! Rafinja je sjajno pobjegao odbrani Bajerna. Nevjerovatna greška odbrane Bavaraca. Fermin Lopez je poslao loptu, Kimih loše reagirao i Brazilac pogađa za 1:0 nakon samo 59 sekundi.

1' - Počele su utakmice Lige prvaka.

Barcelona: Penja, Kunde, Kubarsi, Martinez, Balde, Kasado, Pedri, Jamal, Fermin Lopez, Rafinja i Levandovski.

Bajern Minhen: Nojer, Gerero, Upamekano, Kim, Dejvis, Kimih, Palinja, Olise, Miler, Gnabri i Kejn.