NOVI GOL "ZMAJA"

Ermedin Demirović spasio Štutgart poraza u 100. minuti

Slavlje nakon gola. VFB Stuttgart

jučer

Fudbalski reprezentativac BiH Ermedin Demirović spasio je svoj Štutgart poraza od Hofenhajma u 6. kolu Bundeslige (1:1).

Hofenhajm je vodio od 45. minute pogotkom Gendreja (Gendrey) poslije asistencije Andreja Kramarića. Demirović je ovaj meč počeo s klupe za rezerve, a u igru je ušao u 62. minuti.

Uvođenje Demirovića ispostavilo se kao pun pogodak. U desetoj minuti nadoknade uspio je pogoditi i spasiti svoj tim poraza.

Prvobitno nije iskoristio penal, ali je uspio popraviti situaciju i doći do petog pogotka Demirovića u Bundesligi.

Pogodak Demirovića možete pogledati OVDJE.

Inače, na ovoj utakmici je nastupio još jedan bh. reprezentativac Haris Tabaković koji je igrao od 73. minute.

Štutgart je sada 8. tim lige s devet bodova, dok je Hofenhajm na 16. mjestu s četiri boda.