DEMANTOVAO TURSKE MEDIJE

Fener izgubio veliki derbi, a sada se klub oglasio hitnim saopćenjem: "Dobro znamo one"

Naš predsjednik nije napuštao svečanu ložu tokom poluvremena utakmice i nije bilo kontakta sa svlačionicom

Sa sastanka održanog uoči derbija. Fenerbahce

prije 4 dana

Fudbaleri Fenerbahčea jučer su na svom terenu izgubili u velikom derbiju turskog prvenstva od Galatasaraja (1:3), a u tamošnjim medijima pojavila se vijest da je na poluvremenu u svlačionicu žuto-plavih ušao predsjednik kluba Ali Koč.

Podsjetimo, Fener je na pauzi između dva poluvremena gubio s 2:0 autogolom Dominika Livakovića i pogotkom Drisa Mertensa (Dries).

U drugom dijelu je došao do trećeg gola preko Gabrijela Sara, a čast Fenera spasio je naš Edin Džeko pogotkom s bijele tačke za konačnih 1:3.

Sada se Fener oglasio i demantovao tvrdnje da je prvi čovjek kluba bio u svlačionici na poluvremenu.

- Naš predsjednik nije napuštao svečanu ložu tokom poluvremena utakmice i nije bilo kontakta sa svlačionicom. Dobro znamo one koji su izmislili ovu laž i njihove namjere - poručio je turski velikan.

Inače, Fener narednu utakmicu igra u četvrtak protiv belgijskog Rojal SG u okviru 1. kola Evropa lige. Nakon toga ga očekuje prvenstveni duel protiv Antalijaspora.

Što se tiče Džeke, on je dao devet golova na deset utakmica u svim takmičenjima za turski tim.