Video / Real je imao sreće: Kolašinac i Atalanta umalo poveli bizarnim golom

Golman Tibo Kurtoa je bio savladan, ali je fortuna bila miljenik "Kraljeva"

S večerašnje utakmice. Anadolija

14.8.2024

Fudbaleri Real Madrida i Atalante igraju utakmicu za trofej UEFA Superkupa, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0.

Vrlo lako je Atalanta mogla povesti, ali, srećom po Real, lopta je od Edera Militaa završila samo na prečki.

Nakon centaršuta Martena De Runa (De Roon) u 24. minuti s desne strane, Militao je glavom zakačio loptu.

Golman Tibo Kurtoa (Thibaut Courtois) je bio savladan, ali je fortuna bila miljenik "Kraljeva".

Do kraja prvog dijela je mogao i Real doći do gola, ali je Brazilac Rodrigo (Rodrygo) upropastio dobru šansu.

Inače, u početnom sastavu Atalante večeras je bh. reprezentativac Sead Kolašinac.

Atalanta: Muso, Đimsiti, Hien, Kolašinac; Zakaposta, De Run, Ederson, Rugeri, Pašalić, De Ketelar i Lukman.

Real Madrid: Kurtoa, Karvahal, Militao, Ridiger, Mendi, Valverde, Čuameni, Belingem, Rodrigo, Vinisijus i Mbape.